Viser av varer
595,-
Merke: Burgon & Ball
En praktisk vannkanne med avtakbar tut. Den rommer 5 liter og har en lang tut som gjør at du får vannet på avstand uten altfor mye innsats. Her kommer du til kontete steder i blomsterbeddeet. Tuten har også en stor spredning som simulerer naturlig regnvann på en god måte. Du kan også ta av tuten hvis ønskelig. Perfekt for vanning av planter, blomsterbedd, frø - eller kanskje dusje deg selv på en varm sommerdag? Kjøp den til deg selv for å gjøre plantestell til en lek - eller kjøp den som gave til en venn med grønne fingre! Vannkanna er såkalt "galvanisert" (elektrokjemisk prosess der et metall belegges med et tynt lag metal) og pulverlakkert slik at den er beskyttet mot korrosjon. Vi vil jo ikke ha rust i en vannkanne som stort sett har vann i seg! ;)
375,-
Merke: Burgon & Ball
Nå er hagesessongen her, og vi har fått inn disse knæsje kvalitetsredskapene fra den engelske produsenten, Burgon & Ball. Denne "Bypass Secateur" avkuttern er av de råeste på markedet. Velg denne hvis du er på jakt etter en høykvalitets hagesaks som tar det meste av kvist og stilker. En avkutter som er hendig. Produsenten skilter med "cutting edge precision ground high carbon steel blade". Denne saksa har også 10 års garanti! "Bypass Secateur" eller Bypass-sekatører bruker to kniver som glir forbi hverandre, noe som muliggjør et skarpt, rent kutt, nær stammen eller roten. Bypass-sekatører er derfor spesielt egnet for kutting av levende plantevev. De kan brukes til å kutte ungt eller bløtt tre, så vel som halvtre hagebusk og busker. Fint egnet for kutting av levende plantevev og for å kutte ungt eller bløtt tre, så vel som halvtre hagebusk og busker. Kan fint brukes på på små stammer og kvist. Denne kuttern skilter også med at de klarer 25 mm stilker med én hånd. Fargene fåes i knæøsj rosa og knæsj gul i såkalt "Fluorecent" håndtak. Det vil si at de er reflektive. Så hvis du lyser etter hageredskapene dine på natta, så vil de lyse opp! Bli en vinner i hagen, og prøv disse langvarige redskapene fra Burgon & Ball. Husk å spesifiser hvilken farge på hagesaksa du vil ha ved utsjekk i kommentar feltet.
325,-
Merke: Burgon & Ball
Nå er hagesessongen her, og vi har fått inn disse kvalitetshanskene i fire forskjellige mønster fra den engelske produsenten, Burgon & Ball. Dette er hagehansker av høy kvalitet til å grave i jorden med!  Fargene fåes i 1) Mørk ola blå som en mørk olabukse 2) Lyseblå og rosa med hvite mønster 3) Lyseblå med bladmønster 4) Grønn mikset med mørk og lys bladfarge som militæret (Husk å legg igjen en kommentar ved checkout på hvilket mønster du ønsker.) De fåes i størrelsen small/medium (damer) og medium/large (menn) så de passer de fleste hender. Husk å legg til en kommentar ved checkout hvis du har spesielle ønsker til størrelse.  Hvis ikke spesifisert vil hanskestørrelse velges utifra kjønn på kjøper. PS: Disse kan vaskes i maskin på 40 grader!  Med disse hanskene holder du hendene tørre og rene og beskytter hendene fra å tørke ut og skitnes til. De har også et "grip" lag på innersiden og ekstra herding på yttersiden ved fingertuppene som gjør de til en fryd å bruke. Bli en vinner i hagen, og prøv disse hanskene fra Burgon & Ball. Sjekk gjerne ut nettbutikken vår for et større utvalg av hageredskaper, eller kom å besøk oss i Harbitzaleen 19 på Harbitz Torg og se alt det morsomme og rare produktene vi har inne og ferske, freshe blomster! Blomsterhilsen fra blomsterpikene på Harbitz Blomster